Seminarium publiczne 2016: Industry 4.0 - TCO in Smart Factory

listopada 17, 2016
13 października 2016 w łódzkim parku naukowo-technicznym Technopark odbyło się Seminarium Publiczne poświęcone TCO (Total Cost of Ownership).

Bossard jako organizator wraz z firmą Angst+Pfister, wskazali innowacyjne rozwiązania z zakresu inżynieringu i logistyki, które usprawniają procesy produkcyjne i tym samym mają wpływają na TCO w przedsiębiorstwach. 

Dodatkowo ekspert z firmy Eveneum podzielił się swoim doświadczeniem związanym z doradztwem i wdrażaniem zagadnień związanych z modelem TCO w firmach.

Oprócz przedstawienia opracowanych rozwiązań systemów logistycznych seminarium miało za zadanie zwrócić uwagę ukryte koszty zarządzania systemem produkcji i optymalizację łańcucha dostaw. Zagadnienia te mają wpływ na obniżenie całkowitych kosztów produkcyjnych i zapewnienie ciągłości produkcji.

 

Udostępnij stronę

W celu realizacji usług, niniejsza strona korzysta z cookies. Kliknięcie na pole „Kontynuuj” oraz/lub korzystanie z tych usług oznacza zgodę na to. Informacje o cookies i możliwościach modyfikacji warunków ich przechowywania znajdziesz na stronie polityka prywatności.